Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Haiti

Īpašums pārdošanā Haiti

Haiti ir Karību salas valsts, kas piekrīt Hispaniola salai ar Dominikānas Republiku uz austrumiem. Pat ja šī valsts vēl nav pilnībā atguvusies no 2010. gada zemestrīces, daudzi tās vēstures pieminekļi, kas datēti ar deviņpadsmitā gadsimta sākumu, palikuši neskarti.

Kapitāls ir Portoprensa. Haiti ir nācija ar lielāko Āfrikas ietekmi Amerikas Savienotajās Valstīs, tā ir valsts ar vienotu rekonstrukciju. Pašlaik ir tūkstošiem cilvēku, kuri dzīvo, strādā un sadarbojas attīstības un sadarbības misijās.

Ja jūs meklējat nekustamā īpašuma pirkšanu Haiti, jums jāzina, ka apmešanās Haiti noteikti nebūs miermīlīga pieredze. Haiti ir zeme, kurā ir jauno un cerīgo iedzīvotāju kontrasti un sapņi par jaunu nākotni.

Kad runa ir par īpašuma iegūšanu pārdošanai Haiti, ir svarīgi zināt, ka šajā brīdī nav ticamu nekustamā īpašuma reģistra. Apkrāpšanās un krāpnieciska pārdošana ir izplatīta, tādēļ pirms iegādājoties nekustamo īpašumu pārdošanai Haiti ir laba ideja lasīt labi, vienmēr konsultējieties ar advokātu.

Pēdējo 15 gadu laikā Haiti ir bijusi ļoti strauja urbanizācija, dubultojot pilsētu iedzīvotāju skaitu no 3 līdz 6 miljoniem cilvēku. Haiti tagad ir trešā lielākā pilsēta Latīņamerikā un Karību jūras reģionā pēc Trinidādas un Tobāgo un Meksikas. Katru gadu vairāk nekā 133 000 Haiti iedzīvotāju pārceļas uz pilsētu.

Daudzi Portoprensas iedzīvotāji cenšas atrast vietu, kur dzīvot par pieņemamu cenu un tekošu ūdeni, savukārt citi ik dienu tradicionāli zaudē trafiku.

Tāpēc nav viegli atrast labu īpašumu pārdošanai Haiti.

Neskatoties uz grūtībām, ko rada strauja urbanizācija, galējās nabadzības līmenis Haiti ir samazinājies, bet dažu pakalpojumu aptvērums pilsētās ir uzlabojies. Lielās pilsētas ir savienotas ar galveno ceļu tīklu, uzlabojot piekļuvi mikrokredītiem.

Pilsētai dzīvo 64%, un līdz 2050. gadam pilsētu iedzīvotāju skaits varētu palielināties no 6 miljoniem līdz 11 miljoniem: šī strauja urbanizācija palielina pieprasījumu pēc infrastruktūras, pakalpojumiem un darbavietām, bet tas galvenokārt rada arī ekonomiskās iespējas un iespējams, arvien pieaugošais īpašuma skaits Haiti.

Tas ir īpaši pārsteidzoši Portoprensas ielās, kurās ir cilvēki, mazie ielu pārdevēji, tālruņu veikali un krāsaini krānu tapas, krāsoti furgoni, kurus izmanto kā sabiedrisko transportu. Lai izmantotu šīs iespējas, ziņojumā ir ieteikts elastīgāk plānot pilsētu, lai novērstu infrastruktūras un pakalpojumu trūkumu un sagatavotos nākotnes pilsētu izaugsmei.

Pieeja pamatpakalpojumiem ir uzlabojusies, jo īpaši pilsētu teritorijās, taču ir jādara vairāk, lai reaģētu uz strauji augošām vajadzībām: savukārt Portoprensas vai otrās pilsētas Cap-Haitien iedzīvotājiem ir labāka piekļuve skolām, veselībai un elektrības pakalpojumiem divās trešdaļās pilsētas iedzīvotāju nav pietiekamu sanitārijas iekārtu un cieto atkritumu savākšanas līmenis ir ļoti zems.

Ieguldījumi ielās un sabiedriskā transporta efektivitātes un ērtuma uzlabošana, kā arī pilsētvides telpiskās plānošanas stiprināšana būs būtiski svarīgi, lai samazinātu tranzīta cilvēku zudumu un atvieglotu piekļuvi darba vietām un tirgiem. Bet arī tas uzlabo īpašumu portfeli pārdošanai Haiti.

Daudzas dārgas dabas katastrofas ir mazinājušas urbanizācijas procesa priekšrocības: vairāk nekā 96% Haiti iedzīvotāju ir pakļauti diviem vai vairākiem dabas draudiem. Zemestrīces zonās ir liela ēku koncentrācija, un puse tiek būvēta uz zemi, kas pakļauta plūdiem. Pēc 2010. gada

Haiti izveidoja informācijas un plānošanas instrumentus riska pārvaldībai dabas katastrofu gadījumā, piemēram, riska novērtējumu pret vairākiem draudiem, seismisko zonu kartēšanu un pakļautajiem aktīviem.

  •  
    Pārcelšanās uz Haiti. Expatriate un dzīvo Haiti

        Karaļa jūras krastā iegremdēts Francijas kolonija, skaista Haiti bija viena no pirmajām valstīm, kas paziņoja par savu neatkarību no Amerikas. Tas neapšaubāmi ir viena no vismazāk turīgajām Amerikas kontinenta valstīm, bet, protams, arī lētākais! Kāpēc mēs par to runājam? Lai dotu jums ies ...

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 40330

PARDOŠANA Cits (Zemes gabals), Haiti, Port-au-Prince, Petionville, Pernier

30,162.01EUR
PARDOŠANA
Cits (Zemes gabals)

517 m²
Šis īpašums atrodas ērti 30 minūšu attālumā no lidostas, drošā vietā pie policijas iecirkņa. Netālu no galvenā ceļa un autobusu ar krānu-krānu pārvadā...
Cod. 5113

PARDOŠANA Privātmāja, Haiti, Port-au-Prince, Port-au-Prince, BOULEVARD center

180,972.08EUR
PARDOŠANA
Privātmāja

130 m²
Rindu māja nelielā dzīvojamā 5 māju. Privāts dārzs un pludmale. Pilnībā atjaunota 2008. gada sākumā mēbelēta ar pielāgotu amerikāņu virtuvi ar salu un...
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB